Word Master - Webstránka pro každého !

Dnes je kalendář jmen - Word Master Vás vítá !¨

 

Online podpora


E-Mail
Dotaz


Pište bez diakritiky !

Ikonky

Anketa

Co zde nejvíce využívate ?

Online TV (2536)
 

Online kamery (2641)
 

Hry , recenze (2603)
 

CSS vzhledy (2559)
 

HTML Kody (2553)
 

Počasí (2606)
 

Optické klamy (2591)
 

Zprávy (2509)
 

Photoshop věci (2532)
 

Animace (2671)
 

Slovníky (2518)
 

Různé návody (2501)
 

Online Photoshop (2559)
 

Co by ste chtěli přidat ?

MP3 (2723)
 

Filmy (2620)
 

Více programů (2642)
 

Více návodů (2565)
 

Cheaty (2604)
 

Tipy a triky

V této rubrice se dozvíte nejatraktivnější triky a taky typy na svoje weby . Každý trik nebo typ bude obsahovat svou diskuzi takže pokud budete mít nějaké potíže klidně nám napište , rádi vám pomůžeme . Doufáme že vám tato rubrika příjde vhod !

Štvou vás reklamní odkazy které máte pokaždé u ankety nebo shoutboxu od služby blueboard.cz ? Někteří již přišli na to že jednoduše se dá z ankety smazat reklamní odkaz a to tak že si najdou reklamní text v html který vygeneruje blueboard.cz , ovšem u shoutboxu to tak není . Tam takový html není tudíš nyní vám vysvětlíme jak na to . Budete potřebovat soubor html pokud jej nemáte můžete použít i php . Pokud si jej neumíte vytvořit můžete si stahnout program PsPad který stáhnete na serveru www.stahuj.cz v programu si jednoduše dáte nový a html . Pak už jen budete potřebovat web kam uploadnout soubor , jelikož nejsme žádní žabaři i Word Master vlastní svůj uploader který naleznete na www.wm-upload.cekuj.net ještě před tím než uploadnete soubor na tento uploader musíte do něj vložit následující obsah:

<body topmargin="0" leftmargin="0">
Zde vložíte html kod shoutboxu

Poté soubor uložte a uploadněte na náš uploadovací systém , název
souboru si dejte jaký chcete .

Poté přejděte na svůj web a vložte následující html kod na vaše stránky
kde chcete mít shoutbox umístěný :

<iframe width="Zde zadejte svou šířku" height="Zde zadejte svou výšku" frameborder="0" scrolling="no" src="ZDE ZADEJTE URL UPLOADNUTÉHO SOUBORU KTERÝ VÁM VYGENEROVAL NÁŠ NEBO JINÝ UPLOADER !"></iframe>
Vždycky si musíte ubrat výšku minimálně o 10px pokud vám stále ještě kouká kousek reklamy postupně zkoušejte ubírat výšku třeba po 2px . Pokud jste to nepochopili napište do diskuze !