Word Master - Webstránka pro každého !

Dnes je kalendář jmen - Word Master Vás vítá !¨

 

Online podpora


E-Mail
Dotaz


Pište bez diakritiky !

Ikonky

Anketa

Co zde nejvíce využívate ?

Online TV (2536)
 

Online kamery (2641)
 

Hry , recenze (2603)
 

CSS vzhledy (2559)
 

HTML Kody (2553)
 

Počasí (2606)
 

Optické klamy (2591)
 

Zprávy (2509)
 

Photoshop věci (2532)
 

Animace (2671)
 

Slovníky (2518)
 

Různé návody (2501)
 

Online Photoshop (2559)
 

Co by ste chtěli přidat ?

MP3 (2723)
 

Filmy (2620)
 

Více programů (2642)
 

Více návodů (2565)
 

Cheaty (2604)
 

Programy download

Stahujte bezpečně u Word Master ! Všechny programy co zde najdete jsou námi prověřené a 100% bez žádných virů !

Statistika:
Programů: 21
___________

FreeWare: 20
Demo: 1

Jak stahovat :
1) Vyberte program který chcete
2) Klikněte v pravo dole na odkaz "Zobrazit celé"
3) Kliknutím na obrázek začně stahování nebo vás to přesměruje

Tip:
Pokud se vám stane že link odkazuje na server www.stahuj.cz a byl neplatný jak se to již podle vlastních zkušeností většinou stává zkopírujte název programu z webu Word Master a vložte do vyhledávaše na serveru www.stahuj.cz . Program vám to zajisté najde ! Pokud by jste měli problémy program najít nebojte se obrátit na naši podporu !

avast! Free Antivirus 5.0 představuje nejlepší dostupnou antivirovou ochranu s vestavěnými antispyware, antirootkit a sebeobrannými moduly. Navržen tak, aby ochránil vaše cenná data a programy a přitom si zachoval jednoduchost používání. Jednoduše nainstalovat a zapomenout. avast! Free Antivirus je k dispozici zdarma pro domácí, nekomerční užívání.
Máte obavu z malware ve vašem počítači? Nemusíte, stačí použít tento skenovací software a obavy mohou zmizet. Jedná se totiž o nástroj umožňující prohledávání (rychlé i kompletní), případnou detekci a zbavení se malware ve vašem počítači.

Program sleduje zvlášť jednotlivé procesy běžící v systému a v momentě detekce něčeho "podezřelého" okamžitě proces zastaví. Nová technologie též umožňuje rychlé prohledávání a případné zničení malwaru a snadná obsluha spolu s pěkně zpracovaným grafickým rozhraním zaručují příjemnou práci s programem.

Pokud tedy chcete mít jistotu, Malwarebytes' Anti-Malware vám ji poskytne.

Bezpečnostní servis, který chrání váš počítač před útoky ze sítě, ale jen v případě, že je to potřeba. Program je nastaven tak, aby co nejméně zatěžoval systém a plně pracoval jen v okamžiku, kdy dojde k ohrožení počítače. Pracuje na základě Collective Intelligence serveru.
FreeRapid je další z download manažerů napsaných v jazyce Java, který umožňuje pohodlné vícenásobné stahování z různých serverů včetně RapidSharu. Jediné co pro to musíte udělat, je zadat konkrétní URL adresu požadovaného souboru. To je vše. Ani jedno jediné kliknutí navíc. O vše ostatní se manažer postará sám.
uTorrent je jednoduchý, malý a plně nastavitelný BitTorrent klient, který vám umožní stahovat z internetu soubory ve formátu .torrent.
Tento téměř nepostradatelný balík oceníte především při používání multimediálně náročných aplikací a především her (také náročná videa, audio, 3D grafiku, atd.).

Aktuální verze tohoto ovladače je často podmínkou pro spuštění moderních aplikací.
Další nový webový prohlížeč od společnosti google vám nabízí rychlé načítání stránek , rychlé zpuštění a sem tam i rychlejší stahování . Program je zcela zdarma a vy nyní můžete surfovat bez omezení !
Avast! Virus Cleaner je nástroj, pomocí kterého můžete odstranit vybrané viry z Vašeho počítače. Tento program je zdarma k použití pro všechny uživatele.

Standardně provádí avast! Virus Cleaner veškerou práci automaticky. Pro zkušené uživatele je k dispozici řada přepínačů pro příkazovou řádku, pomocí kterých mohou ovlivňovat běh programu. Seznam možných parametrů lze zobrazit spuštěním programu s parametrem /?. Parametry příkazové řádky jsou určeny pouze pro zkušené uživatele. Změna některých parametrů může mít za následek neúplné odstranění virové infekce, což může poškodit Váš operační systém.

Doporučuje se, abyste v průběhu testování nespouštěli žádné další aplikace. Vir by se mohl znovu spustit.

Animovaná a skinovatelná nástrojová určené pro snadnější spouštění programů a ovládání systému. Na lištu lze umístit v podstatě všechny možné zástupce a aplikace, které se nejčastěji používají. Existuje i možnost nastavení průhlednosti.
Zde můžete stáhnout aktuální zkušební verzi programu NOD32 antivirus
.
Zkušební verze na 1 PC na dobu 30-ti dnů od instalace
zdarma.
Po této době si můžete program
zakoupit nebo ho musíte odinstalovat. Před instalací produktů ESET je nutné odinstalovat antivirové produkty jiných výrobců.
Testovací verze provádí automaticky aktualizace virové databáze po dobu 30-ti dní. U testovací verze nejsou prováděny automatické aktualizace programových komponent.
1  
2  
3