Word Master - Webstránka pro každého !

Dnes je kalendář jmen - Word Master Vás vítá !¨

 

Online podpora


E-Mail
Dotaz


Pište bez diakritiky !

Ikonky

Anketa

Co zde nejvíce využívate ?

Online TV (2536)
 

Online kamery (2641)
 

Hry , recenze (2603)
 

CSS vzhledy (2559)
 

HTML Kody (2553)
 

Počasí (2606)
 

Optické klamy (2591)
 

Zprávy (2509)
 

Photoshop věci (2532)
 

Animace (2671)
 

Slovníky (2518)
 

Různé návody (2501)
 

Online Photoshop (2559)
 

Co by ste chtěli přidat ?

MP3 (2723)
 

Filmy (2620)
 

Více programů (2642)
 

Více návodů (2565)
 

Cheaty (2604)
 

PC Hudební přehrávače

Řada z vás shání kvalitní a spolehlivé hudební přehrávače do PC a taky řada z vás si nemůže vybrat jaký hudební přehrávač si vybrat ! Pokud sháníte obyčejný snadno ovladatelný přehrávač můžeme Vám nabádnou jeden z řady přehrávačů Windows Media Player . Je mnoho verzí těchto programů ale jestli jste na nové věci pak si zde zajisté stáhněte Windows Media Player 11 který vám nabízí řadu výhod než jeho předchůdci . Ale tato rubrika není jen o tomto přehrávači ! Naleznete zde ke stažení více programů jako třeba Winamp , který můžete využívat i k vyhrávání vašeho vlastního online rádia kde je tento program nezbytnou součástí ! Ale pozor to není zdaleka vše ! Jako bonus zde naleznete vzhledy do Windows Media Player ! Příjemné vybírání , bezpečné a rychlé stahování vám přeje Word Master !

Windows Media Player skiny stahujte zde http://bestpage.cz/ikonky/4GIUZ867DF.gifhttp://www.wm.7x.cz/windows-media-player-skiny

Winamp funguje jako přehrávač většiny známých zvukových i filmových souborů jako jsou MP2, MP3, WAV, AVI, MPEG atd. obsahuje grafický ekvalizér, editor playlistu a mnoho dalších funkcí, které mnozí z vás jistě znají nebo je snadno objeví při používání. Samozřejmostí je to, že se program dál vylepšovat různými pluginy a rozšířeními. Vedle základních funkcí program dokáže zobrazovat a přehrávat internetové TV a rádio stanice, zobrazovat různé formy vizualizací hudby, ripovat audio cd, upravovat tagy a mnoho dalšího. Mezi novinky patří především:
◘ Winamp Dashboard  - sdílení playlistů a přístup k hudební knihovně odkudkoli
◘ Winamp Remote - přístup k hudbě ve vašem počítači přes mobil
◘ Podpora Unicode názvů souborů a písní
◘ Nové základní skiny
◘ A další
Integrovaný jukebox nyní obsahuje funkce pro přehrávání, nahrávání, knihovnu médií a plnohodnotné playlisty. V neposlední řadě také podporu snadného transferu souborů do přenosných zařízení.
Nyní můžete snadno spravovat vaše oblíbené soubory na jednom místě a pomocí integrovaného průvodce snadno nalézt a přehrát to, co právě chcete. Další užitečnou vlastností tohoto programu je např. funkce kopírování CD na PC. CD můžete v průběhu přenosu dokonce poslouchat, zatímco se vám nahrává na disk. Získáte tak CD kvalitu formátu Windows Media a soubory s poloviční velikostí mp3. CDčka můžete naopak také vypalovat!

Další funkcí je radiopřijímač (tuner), který Vám na váš počítač přinese tisíce radio stanic s možností předvoleb. Dále umožňuje snadné vyhledávání internetových rádií a to podle:
♦ formátu,
♦ umístění,
♦ jazyka,
♦ frekvence,
♦ nebo třeba umělce, Samozřejmostí již z předešlých verzí je možnost přehrávání videa a to jak již stažených sekvencí nebo přímo streamované, v přizpůsobivé velikosti okna.
Podporuje formáty : Real Audio, Real Video, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 3 (MP3), WAV, AVI, MIDI, MOV, VOD, AU a Quicktime.
Stahujte kliknutím na "Zobrazit Celé"