Word Master - Webstránka pro každého !

Dnes je kalendář jmen - Word Master Vás vítá !¨

 

Online podpora


E-Mail
Dotaz


Pište bez diakritiky !

Ikonky

Anketa

Co zde nejvíce využívate ?

Online TV (2536)
 

Online kamery (2641)
 

Hry , recenze (2603)
 

CSS vzhledy (2559)
 

HTML Kody (2553)
 

Počasí (2606)
 

Optické klamy (2591)
 

Zprávy (2509)
 

Photoshop věci (2532)
 

Animace (2671)
 

Slovníky (2518)
 

Různé návody (2501)
 

Online Photoshop (2559)
 

Co by ste chtěli přidat ?

MP3 (2723)
 

Filmy (2620)
 

Více programů (2642)
 

Více návodů (2565)
 

Cheaty (2604)
 

České

ČT1 (jednička) je první kanál České televize. ČT1 představuje mainstreamový program s programovým schématem zaměřeným na rodinu. Stanice vysílá české i zahraniční filmy a seriály, zpravodajství, zábavné a sutěžní pořady. Česká televize užívá pro produkci pořadů tří televizních studií v Praze, Brně a Ostravě.
ČT2 (dvojka) je druhý kanál České televize. Stanice je orientována na kulturu, vzdělávání, dokumenty a na pořady zaměřené na přírodu, historii a vědu. Stanice též vysílá zahraniční filmovou produkci, často v původním znění s českými titulky. Na stanici se též vysílají sportovní přenosy. Na stanici ČT2 je též vysílán pořad Panorama podávající informace o stavu horských středisek pomocí webové kamery.
ČT4 (dříve ČT4 Sport) je sportovní televizní stanice veřejnoprávní České televize. Byla spuštěna 10. února 2006 a nabízí svým divákům přenosy ze sportovních akcí. Kanál lze naladit na pozemních (terestrických) sítích veřejnoprávního Multiplexu 1, v kabelových sítích, či na satelitní televizi. Konkrétně lze naladit na orbitální pozici 23,5° východně v paketu CS Link, dále na orbitální pozici 19,2° východně v paketu UPC Direct a na pozici 1° západně v paketu Digi TV. Stanice ČT4 vysílá na satelitu na rozdíl od ČT24 pouze kódovaně. V říjnu roku 2008 byla stanice přejmenována na ČT4.
ČT24 je zpravodajský kanál České televize, kanál vysílá zprávy 24 hodin denně. Stanice začala vysílat 2. května 2005 pomocí internetového vysílání.
TV Prima (oficiální název Prima televize) je česká soukromá televizní stanice. Televize vysílá z Prahy, jejím současným provozovatelem je FTV Prima, spol. s r. o., generálním ředitelem je Marek Singer.
Prima Cool je česká televizní stanice.Stanice Prima Cool je druhým kanálem Prima TV. Vysílání je zaměřeno převážně na mužskou populaci
TV Nova je česká soukromá televizní stanice, která začala vysílat 4. února 1994 z Prahy. Tehdy byla první českou celostátní soukromou televizní stanicí. Po léta je nejsledovanější českou televizní stanicí. Prvním generálním ředitelem byl Vladimír Železný. Současným generálním ředitelem je Petr Dvořák ze skupiny PPF. Televizi ovládá společnost CME.
Óčko je první česká hudební televizní stanice, která vysílá od roku 2002, zpočátku pod názvem Stanice O. V květnu 2005 stanici koupila mediální skupina MaFra, a.s.. Současným ředitelem je Jiří Balvín.
Public je nová, moderní a originální digitální televize, která svým programem zaplňuje žádaný prostor na televizním trhu, televize zaměřená na životní styl, který mapuje svět volného času, cestování, kultury, módy, techniky a dalších oblastí, které se týkají každého z nás, se obrací na publikum, které se vyznačuje aktivní
1  
2